top of page

BASELINE

Prosta i wytrzymała drabina samozatrzaskowa firmy SPINDER

Po ustawieniu mechanizmu w pozycji blokującej, wszystkie krowy na przestrzeni 30mb mogą być zamknięte w podstawowym modelu drabiny paszowej firmy SPINDER. Wykonana z wysokiej jakości elementów drabina samozatrzaskowa z zintegrowanym mechanizmem blokującym w górnym profilu. Jedynym elementem wystającym z profilu jest przycisk zwalniający blokadę krowy. Ponadto, brak jakichkolwiek wystających elementów.

 

Zwierzęta rosną. Drabina idzie w ślad za nimi

Drabina samozatrzaskowa BASELINE jest dostępna w wielu rozmiarach, rozstawach i wysokościach. Dzięki temu użytkownik ma rozwiązanie dla każdej grupy wiekowej, począwszy od cielaków poprzez jałówki a skończywszy na krowach mlecznych. Dzięki takiemu rozwiązaniu, zwierzęta praktycznie od samego początku mogą się przyzwyczajać do tej formy dostępu do stołu paszowego.

Drabina zatrzaskowa BASELINE i jej zalety

Drabina samozatrzaskowa wyposażona jest w przycisk uwalniający wykonany z tworzywa sztucznego. Praca drabiny paszowej jest cicha dzięki wykorzystaniu specjalnych materiałów syntetycznych. Użytkownik za pomocą 1 dźwigni sterującej może zamknąć do 30mb drabiny paszowej. Czynność nie wymaga ta użycia dużej siły. Codzienne użytkowanie drabiny paszowej BASELINE firmy Spinder to prosta i efektywna praca ze wszystkimi zwierzętami.

2461500-003-Self-locking-feed-front.jpg
bottom of page