top of page

FIRMA

SMART AGRO

SMART AGRO to kompleksowa oferta dla twojego gospodarstwa. Naszym nadrzędnym celem jest doradztwo i sprzedaż wysokiej jakości rozwiązań zapewniających komfortową i bezpieczną pracę zarówno zwierząt jak i hodowców. W naszej codziennej pracy doradzamy hodowcom rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Oferujemy usługę montażu, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wykonujemy nasza pracę na terenie całego kraju.

OPTI-COW

Firma Smart Agro od samego początku swojego istnienia podjęła aktywną współpracę i reprezentację na terenie Polski z firmą Opti-Cow B.V. 

Firma Opti-Cow B.V. stworzyła koncepcję najwyższej jakości produktów zapewniających maksymalny poziom komfortu zwierzętom produkcyjnym. Ponadto, oferowane produkty zapewniają optymalne warunki pracy hodowcom zapewniając najwyższej jakości automatyzację pracy oferowanych produktów.    

SPINDER

Firma Smart Agro sp. z o.o. stawia sobie za cel ciągły rozwój. To między innymi dlatego w 2016 roku powiększyliśmy swoją ofertę o produkty firmy Spinder B.V. - światowego lidera wyposażenia budynków inwentarskich. 

Firma Spinder jest niezawodnym dostawcą wysokiej jakości produktów wyposażenia budynków inwentarskich od 1973 roku. Nasza firma znajduje się w Friesland, prowincji o długiej i wiodącej pozycji w mleczarstwie. Dzięki naszej wiedzy na temat hodowli bydła mlecznego możemy doradzać i dostarczać produkty, które funkcjonują bez problemów przez dziesięciolecia. Nasze koncepcje wyposażenia obory są wykorzystywane przez producentów mleka w całej Europie, którzy opierają się na solidnej jakości i inteligentnych rozwiązaniach do codziennej pracy zwierząt oraz hodowców.

bottom of page