top of page

materac

materac Meadow Next
Materac Meadow Next jest miękki, dzięki czemu jest wygodny przez bardzo długi okres użytkowania. Duża sprężystość zapewnia, że ​​materac zachowuje płaski kształt.
Krowy spędzają większą część dnia na leżeniu (przeżuwaniu). Podczas tego okresu, krowy zdecydowanie wybierają miękkie i suche miejsce. Zapewnienie optymalnych warunków w legowisku skutkuje komfortem zwierząt, mniejszą podatnością na jakiekolwiek uszkodzenia oraz co najważniejsze, poprawą kondycji krowy skutkującą wzrostem produkcji mleka.
Materac Meadow jest odpowiedni dla bydła mlecznego i młodych zwierząt

super mocna pokrywa na rolce
Gruba górna pokrywa jest dostarczana na rolce i składa się z gumy z nylonowym wzmocnieniem. Mata jest całkowicie nieprzepuszczalna dla cieczy i jest zamocowana ze wszystkich stron. W rezultacie wilgoć lub jakiekolwiek wysięki fizjologiczne nie mogą przedostać się pod górną matę, co jest szczególnie ważne z perspektywy zachowania higieny oraz długiej żywotności podkładów pianki lateksowej. Warte podkreślenia, górna pokrywa jest wyjątkowo trwała.

wstań i połóż się bezpiecznie
Wierzchołek maty górnej jest antypoślizgowy, dzięki czemu krowy mają większą przyczepność podczas wstawania i leżenia.

krawędź materaca legowiskowego
Tylna krawędź materaca jest wystawiona na największą próbę podczas użytkowania.
Właśnie dlatego górna pokrywa jest w  tym miejscu zabezpieczona solidnym pasem z gumy /tworzywa sztucznego/. Ponadto, skutkuje to również stworzeniem krawędzi po którym jakakolwiek ciecz może spłynąć szybciej. Materac jest prostszy do czyszczenia.

DSC_8709-Meadow-mattress.JPG
bottom of page